strona wersja 3.0

Strona tak zwana rajdowa została założona w marcu 2007 roku z racji potrzeby chwili. od początku jej pojawienia się w sieci jej zadaniem było zebranie i dokumentowanie informacji (pisanych, fotografowanych, czy też dokumentacji) związanych z Rajdem Łupaszki, była też platformą komunikacji i integracji społeczeństwa, które działało w okół Rajdu.

Następnie, gdy powstało Stowarzyszenie Historyczne, stała się z automatu stroną oficjalna Stowarzyszenia, które organizuje tak zwane Rajdy Łupaszki.

Strona na przestrzeni tego czasu zmieniała swoją formę i wygląd – aktualnie jest to jej trzecia poważna odsłona.

Jeśli chodzi o treści – tak jak kilka lat temu, strona będzie musiała nabierać treści od nowa – część jej uległa zniszczeniu, ale nie poddajemy się i przystępujemy do pracy.

Oddajemy w Wasze ręce nowoczesną stronę, opartą na zupełnie innym silniku niż to było w poprzednich wersjach, bardziej czytelną, nastawianą na możliwość jej czytania na urządzeniach mobilnych.

Jednakże zwracamy się z apelem – jeśli chcesz tworzyć razem z nami stronę – zapraszamy Cię do jej współtworzenia – na pewno znajdziemy wspólne pole w którym będziemy mogli razem działać -> kontakt z nami.

Oczywiście zapraszamy również na nasze funpage – Stowarzyszenie Historyczne na fb i Rajd Łupaszki na fb.

A dla przypomnienia dwóch poprzednich wersji stron:

  1. Pierwsza jej wersja była „mroczna” – czarny layout, białe napisy, czerwone wstawki.
  2. Druga jej wersja była „brązowa” – drewniane deski jako tło strony, pożółkły papier jako podstawa do wszystkich tekstów na stronie
PS.
Ale każdej stronie towarzyszyło i towarzyszy zdjęcie kadry 5 Wileńskiej Brygady AK.

Pozdrawiam
Maliniak

Dodaj komentarz